Silnik elektryczny do roweru – jaki wybrać?

Silnik to serce każdego roweru elektrycznego. Jego wybór powinien zostać poprzedzony analizą własnych potrzeb, charakterystyki jazdy oraz terenu. Nowością w naszej ofercie jest centralny silnik elektryczny do roweru Bafang, montowany w suporcie ramy. Silnik elektryczny mocowany bliżej środka masy roweru daje bardziej zrównoważony środek ciężkości, daje możliwość zastosowania większej kasety, nie wymaga wymiany koła, ogranicza ilość kabli na ramie. Oferujemy kompletny zestaw z silnikiem centralnym, w skład którego wchodzą m.in. kolorowy wyświetlacz, bateria, mechanizm korbowy, kable i pozostałe elementy.

Silniki do roweru elektrycznego – zestaw elektryczny do konwersji

Silniki do roweru elektrycznego rzadko kiedy występują jako samostanowiące elementy – przede wszystkim znajdują się w zestawach, które umożliwiają ich właściwy montaż na ramie a przy tym zapewniają ich optymalne użytkowanie dzięki dopasowanym do siebie komponentom. Oferowane przez nas silniki do roweru elektrycznego dostępne są w zestawach elektrycznych do konwersji z baterią, której parametry spełniają wymagania silnika.

Elektryczne silniki rowerowe

To podzespoły znajdujące się w ebike’ach i czyniące rowery elektrycznymi. To one odpowiadają za generowanie mocy i utrzymanie prędkości, z którą przemieszcza się prowadzący dwukołowca człowiek. Elektryczne silniki rowerowe sprawiają, że jazda na rowerze jest zdecydowanie ciekawszym i pełnym wrażeń doświadczeniem – stosownym również dla osób starszych oraz po urazach uniemożliwiających korzystanie z tradycyjnych rowerów. Elektryczne silniki rowerowe dostępne w naszej ofercie są bezszczotkowe co oznacza, że nawet w przypadku odłączenia zasilania możliwa jest swobodna i bezoporowa jazda.

Sprawdź zestawy do konwersji rowerów elektrycznych.