Bateria do roweru elektrycznego

Baterie do rowerów elektrycznych wpływają na pracę całego pojazdu, dlatego dobrze dobrać wysokiej jakości produkt. W Energy Bike posiadamy baterie do rowerów elektrycznych w różnych wariantach. Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na pojemność baterii a także jej moc. Nasze baterie do elektrycznych rowerów wykonane są z wysokiej jakości materiałów w tym ogniw litowo-jonowych, dzięki czemu jest to sprzęt odporny na wszelkiego rodzaju usterki. W zależności od pojemności i mocy baterii do roweru elektrycznego posiadają dużą żywotność nawet do 800 ładowań.

Akumulatory i baterie do rowerów elektrycznych

Bateria do roweru elektrycznego na bagażnik świetnie się sprawdza, zwłaszcza, że baterie w naszej ofercie charakteryzują się estetycznym i nowoczesnym wyglądem. Dzięki temu obecność baterii nie wpływa negatywnie na design roweru. Innowacyjne rozwiązania w bateriach do elektrycznych rowerów jak np. wbudowany system BMS chroni baterię przed przeładowaniem czy przegrzaniem. Dzięki temu nawet intensywna jazda na naszym rowerze elektrycznym, powinna przebiec bez żadnych komplikacji. Bateria do roweru elektrycznego może być również umieszczona na ramie, dzięki specjalnej budowie i mocowaniom. Montaż baterii trapezowych do roweru elektrycznego, jak i inne modele baterii jest bardzo prosty – dzięki czemu ewentualna wymiana tego typu urządzenia jest szybka i wygodna nawet dla laików.

Bateria rowerowa na bagażnik

W tej kategorii znajdziesz szeroką gamę litowo jonowych baterii rowerowych na bagażnik. Baterie charakteryzują się niską masą i są lekkie. Baterie rowerowe umieszczone na bagażniku nie sprawiają trudności podczas jazdy i nie wpływają na jej komfort. Baterie montowane są na bagażniku w specjalnej szynie z tyłu roweru. Zapraszamy!

Sprawdź również akcesoria do rowerów elektrycznych.

  • 10 products

  • Filtruj

    Filter

    Price