1. Właścicielem sklepu internetowego energy-bike.pl jest:Energy-bike
  ul. Drzymały 13
  64-200 Wolsztyn
  tel. +48 663 795 341
  zwana w Regulaminie Sprzedawcą.
 2. Zamówienia można składać:
  • poprzez sklep internetowy, korzystając z gotowych rozwiązań przygotowanych przez Sprzedawcę,
  • e-mailem: kontakt@energy-bike.pl,
  • telefonicznie +48 663 795 341
 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 2. Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail oraz danych związanych z wysyłką (dokładny adres).
 3. Kupujący posiadający skrzynkę e-mail są informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
 4. Czas realizacji zamówień to około 7 dni roboczych, chyba, że w opisie danego produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny termin
 5. ——————-.
 6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 7. Sprzedający zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
 8. Ceny towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 9. W przypadku braku towaru w magazynie Kupujący jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
 10. W przypadku gdy Kupujący jest płatnikiem podatku VAT i chce otrzymać fakturę VAT, powinien o tym fakcie poinformować Sprzedającego z chwilą składania zamówienia.
 11. Należność za zamówiony towar Kupujący reguluje:
  • przelewem lub kartą kredytową – bezpośrednio na nasze konto w  płatności kartami i e-przelewami ,
  • gotówką przy osobistym odbiorze towaru z magazynu Sprzedawcy (Niałek Wielki 137, 64-200 Wolsztyn).
 1. Przy zamówieniach o wartości 2500,00 zł i więcej, koszty przesyłki pokrywa Sprzedawca czyli my.
 2.  Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką naszych produktów zagranicę – prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki.
 3. W razie wątpliwości prosimy o kontakt e-mailem lub telefonicznie: +48 663 795 341 w godzinach 8 – 18 od poniedziałku do soboty.
 4. Sprzedawca zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą “O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Kupujący/Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.17. Sprzedawca zobowiązuje się do zachowania danych osobowych wyłącznie dla siebie. Jednocześnie nie będzie ich wykorzystywać w celach reklamowych i innych, które mogłyby naruszać prawa konsumenta.18. Cenny przedstawione w sklepie internetowym energy-bike.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego. Ceny jak i oferowane produkty mogą ulec zmianie.19. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie są oryginalne, posiadają wymagane polskim prawem dopuszczenia lub atesty. Wszystkie ceny i promocje dotyczą wyłącznie sklepu internetowego energy-bike.pl. Uwaga: w sklepie pod adresem Niałek Wielki 137, 64-200 Wolsztyn odbiór zamówienia wyłącznie po uzgodnieniu ze sprzedawcą. 
 5. Produkty oferowane w sklepie internetowym energy-bike.pl posiadają Kartę Gwarancyjną importera/producenta.
 6.  Gwarancje i reklamacje W przypadku reklamacji należy kontaktować się z serwisem importera/producenta, wyszczególnionym w karcie gwarancyjnej.Wszystkie reklamacje i ewentualne naprawy wykonywane są w serwisie Energy Bike Niałek Wielki 137, 64-200 Wolsztyn. Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni o dnia otrzymania produktu. Strony mają prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży w terminie 14 dni od daty zakupu. Oświadczenie powinno być dokonane w formie pisemnej pod rygorem nieważności. W przypadku braku możliwości złożenia pisemnej formy oświadczenia należy skontaktować się telefonicznie, pocztą elektroniczną lub faksem.. Zwroty towarów przyjmowane są w przypadku, gdy nie posiadają one śladów używania oraz posiadają fabryczne opakowanie.W przypadku zwrotów, koszty związane z dostarczeniem do siedziby Sprzedawcy pokrywa kupujący.

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe przekazywane nam przez Państwa są przetwarzane przez Energy-bike, Niałek Wielki 137, 64-200 Wolsztyn.

Cele przetwarzania danych:
Powierzone nam dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy:
– wysłania zamówienia oraz
– pod warunkiem wyrażenia zgody przez klienta – w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez energy-bike.pl.
Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.

Prawa dostępu do swoich danych:
Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
W tym celu na stronach energy-bike.pll w zakładce “Moje Konto” każdy klient, po dokonaniu rejestracji, może mieć wgląd do swoich danych oraz dokonać ich modyfikacji lub uaktualnienia.

Postanowienia końcowe

1. Składając zamówienie Kupujący akceptuje powyższy regulamin.

2. Ewentualne niedogodności przy realizacji transakcji w sklepie internetowym rozstrzygane będą poprzez porozumienie stron.

3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, oraz w przypadku braku porozumienia, obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

4. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania przyczyn i bez wcześniejszych uprzedzeń. Zmiany te będą publikowane na bieżąco na łamach serwisu. Po zmianie każdy Użytkownik ma obowiązek zapoznania się z nowym regulaminem. Jeśli go nie zaakceptuje, to powinien zaprzestać korzystania ze sklepu internetowego energy-bike.pl jako Użytkownik i powiadomić o tym fakcie Sprzedawcę, aby usunął jego konto.