Rowery elektryczne w ofercie Energy Bike

Rower elektryczny to propozycja dla każdego, kto szuka od razu gotowego i sprawdzonego rozwiązania. Bez względu na to czy szukasz kolejnego roweru (tym razem z napędem elektrycznym), czy przesiadasz się całkowicie na wersję e-bike, możemy zaproponować gotowe rozwiązanie – czyli w pełni przygotowany elektryczny rower wyposażony w silnik elektryczny i pozostałe komponenty.

Rower z napędem elektrycznym

Prezentowane w ofercie rowery elektryczne są gotowe do użytku. Do wyboru różne specyfikacje silnika i baterii , aby bardziej pasowały do upodobań użytkownika. Od teraz możesz liczyć na zupełnie nowe doznania z jazdy na swoim ulubionym środku transportu. Jeździsz do pracy, turystycznie, a może po prostu nie masz już tylu sił? Z rowerem elektrycznym zawsze będzie z górki!

E – bike – rower elektryczny

W sklepie Energy Bike można wybierać z szerokiej oferty rowerów elektrycznych. Zarówno super szybkie modele dla miłośników mocnych wrażeń, jak i rowery miejskie, które świetnie sprawdzą się w codziennej drodze do pracy. Wiele wariantów kolorystycznych zarówno klasyczna czerń jak i bardziej ekstrawaganckie odcienie pozwalają na wybór modelu, który doskonale będzie pasować do Twoich potrzeb.

Elektryczne rowery – który rower elektryczny?

W Energy-Bike posiadamy wiele wariantów elektrycznych rowerów, które doskonale sprawdzą się zarówno na wyboistych trasach jak i codziennej drodze do pracy w centrum miasta. W zależności od gustu i potrzeb mamy do zaoferowania mocne rowery elektryczne z potężnym silnikiem Cube analog, idealne rowery do dłuższych tras lub jazdy miejskiej Kross trans Hybrid jak również designerskie rowery elektryczne Le Grand Ellile. Wszystkie nasze propozycje to gwarancja trwałości i mocnych wrażeń. Ceny rowerów elektrycznych wahają się w zależności od danego modelu, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź też: silniki elektryczne i baterie do roweru.

  • 67 products

  • Filtruj

    Filter

    Price