• Filtr

    Filter

    Price

Prosta konwersja roweru na elektryczny

Zestawy do konwersji roweru na elektryczny to komplet akcesoriów, które można zaadoptować do każdego rodzaju roweru. Oferujemy kilka wariantów zestawów, w skład których wchodzą m.in.: silnik EBC, bateria litowo-jonowa, manetka, pełne okablowanie systemu, wyświetlacz LCD, ładowarka, pełna instrukcja montażu i obsługi. Chętnie pomożemy w doborze właściwego zestawu do konwersji roweru elektrycznego.

Dostępnych jest wiele wariantów zestawów do konwersji roweru:
Zestaw do konwersji roweru 350W
Zestaw do konwersji roweru 500W
Zestaw do konwersji roweru 750W
Zestaw do konwersji roweru 1000W

Wszystkie te zestawy do konwersji różnią się poszczególnymi elementami, które mają w swoim składzie. Przede wszystkim, w zależności od potrzeb można wybrać odpowiednią moc silnika. Dzięki różnorodności zestawów do konwersji roweru, możemy bez problemu zamienić stary rower w super szybką maszynę, która z pewnością Cię nie zawiedzie nawet na najbardziej wymagających trasach.

Zestaw do konwersji roweru na elektryczny

Nasze specjalne zestawy do konwersji roweru zapewniają szybkie i wygodne przekształcenie Twojego starego roweru w elektryczny. Jest to doskonały wybór jeśli przywiązałeś się do swoich dwóch kółek i nie chcesz ich wymieniać. Nasze zestawy do konwersji roweru są dostępne w kilku wariantach, dlatego to ty decydujesz, który wybór jest dla Ciebie najlepszy. Zestawy do konwersji roweru w Energy Bike są łatwe w montażu, dzięki czemu szybko i sprawnie możesz wspomóc swój ulubiony rower dodając mu elektrycznego wsparcia. Zestawy elektryczne pozwalają zamienić każdy rower w przyjemny i wygodny środek transportu, dzięki któremu można dotrzeć do celu szybciej, używając przy tym mniej siły.

Konwersja roweru na elektryczny – przeróbka roweru na elektryczny

Rowery elektryczne zyskują coraz większą popularność – dlatego też nasze zestawy do konwersji roweru pozwolą Ci zamienić swój stary rower w elektryczny pojazd, dzięki któremu dostaniesz się do pracy, szkoły czy na wycieczkę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które oczekują od swojego roweru więcej.

Zestaw elektryczny do roweru – części do rowerów elektrycznych

Przede wszystkim zaletą roweru elektrycznego jest to, że jest to pojazd dla właściwie każdego. Dlatego też zestawy do konwersji roweru na elektryczny są doskonałym sposobem na to, aby cieszyć się zaletami roweru elektrycznego, jednocześnie nieco oszczędzając. Tego typu rozwiązanie poleca się zwłaszcza osobom, które posiadają dobrej jakości rowery i chcą dodać im nieco wsparcia w postaci silnika, baterii, czytnika LCD i innych elementów, które znajdują się w zestawie elektrycznym. Zestaw do konwersji roweru na elektryczny jest również doskonałym pomysłem do podjęcia pierwszego kroku w stronę kupna gotowego roweru elektrycznego. Wypróbowując tego typu zestaw, możemy po jakimś czasie skusić się na rower elektryczny.