• Filtr

    Filter

    Price

Prosta konwersja roweru na elektryczny

Zestawy do konwersji roweru na elektryczny to komplet akcesoriów, które można zaadoptować do każdego rodzaju roweru. Oferujemy kilka wariantów zestawów, w skład których wchodzą m.in.: silnik EBC, bateria litowo-jonowa, manetka, pełne okablowanie systemu, wyświetlacz LCD, ładowarka, pełna instrukcja montażu i obsługi. Chętnie pomożemy w doborze właściwego zestawu do konwersji roweru elektrycznego.

Zestaw do konwersji roweru na elektryczny

Nasze specjalne zestawy do konwersji roweru zapewniają szybkie i wygodne przekształcenie Twojego starego roweru w elektryczny. Jest to doskonały wybór jeśli przywiązałeś się do swoich dwóch kółek i nie chcesz ich wymieniać. Nasze zestawy do konwersji roweru są dostępne w kilku wariantach, dlatego to ty decydujesz, który wybór jest dla Ciebie najlepszy

Konwersja roweru na elektryczny – przeróbka roweru na elektryczny

Rowery elektryczne zyskują coraz większą popularność – dlatego też nasze zestawy do konwersji roweru pozwolą Ci zamienić swój stary rower w elektryczny pojazd, dzięki któremu dostaniesz się do pracy, szkoły czy na wycieczkę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które oczekują od swojego roweru więcej.