Prosta konwersja roweru na elektryczny

Zestawy do konwersji roweru na elektryczny to komplet akcesoriów, które można zaadoptować do każdego rodzaju roweru. Oferujemy kilka wariantów zestawów, w skład których wchodzą m.in.: silnik EBC, bateria litowo-jonowa, manetka, pełne okablowanie systemu, wyświetlacz LCD, ładowarka, pełna instrukcja montażu i obsługi. Chętnie pomożemy w doborze właściwego zestawu do konwersji roweru elektrycznego.

Dostępnych jest wiele wariantów zestawów do konwersji roweru:

Wszystkie te zestawy do konwersji różnią się poszczególnymi elementami, które mają w swoim składzie. Przede wszystkim, w zależności od potrzeb można wybrać odpowiednią moc silnika. Dzięki różnorodności zestawów do konwersji roweru, możemy bez problemu zamienić stary rower w super szybką maszynę, która z pewnością Cię nie zawiedzie nawet na najbardziej wymagających trasach.

Zestaw do konwersji każdego roweru na elektryczny od Energy-Bike

Nasze specjalne zestawy do konwersji roweru zapewniają szybkie i wygodne przekształcenie Twojego starego roweru w elektryczny. Jest to doskonały wybór jeśli przywiązałeś się do swoich dwóch kółek i nie chcesz ich wymieniać. Nasze zestawy do konwersji roweru są dostępne w kilku wariantach, dlatego to ty decydujesz, który wybór jest dla Ciebie najlepszy. Zestawy do konwersji roweru w Energy Bike są łatwe w montażu, dzięki czemu szybko i sprawnie możesz wspomóc swój ulubiony rower dodając mu elektrycznego wsparcia. Zestawy elektryczne pozwalają zamienić każdy rower w przyjemny i wygodny środek transportu, dzięki któremu można dotrzeć do celu szybciej, zużywając przy tym mniej siły.

Konwersja roweru na elektryczny – łatwa przeróbka roweru na elektryczny

Rowery elektryczne zyskują coraz większą popularność – dlatego też nasze zestawy do konwersji roweru pozwolą Ci zamienić swój stary rower w nowoczesny i wydajny elektryczny pojazd. Niezależnie od tego, czy jeździsz rowerem do pracy, szkoły, czy na dłuższe wycieczki, nasz zestaw do konwersji pozwoli Ci na komfortową i bezwysiłkową jazdę. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które oczekują od swojego roweru więcej.

Zestaw elektryczny do roweru – części do rowerów elektrycznych

Przede wszystkim zaletą roweru elektrycznego jest to, że jest to pojazd dla właściwie każdego. Dlatego też zestawy do konwersji roweru na elektryczny są doskonałym sposobem na to, aby cieszyć się zaletami roweru elektrycznego, jednocześnie nieco oszczędzając. Tego typu rozwiązanie poleca się zwłaszcza osobom, które posiadają dobrej jakości rowery i chcą dodać im nieco wsparcia w postaci silnika, baterii, czytnika LCD i innych elementów, które znajdują się w zestawie elektrycznym. Zestaw do konwersji roweru na elektryczny jest również doskonałym pomysłem do podjęcia pierwszego kroku w stronę kupna gotowego roweru elektrycznego. Wypróbowując tego typu zestaw, możemy po jakimś czasie przekonać jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie roweru elektrycznego.

Napęd elektryczny do roweru – zestawy do konwersji roweru

Napęd elektryczny do roweru musi znaleźć się w zestawie do konwersji roweru na ebike. To podzespół odpowiadający za dostarczanie dwukołowcu mocy podczas przejazdów w mieście oraz wymagających, górskich przepraw na stromych zboczach. Każdy zestaw do konwersji roweru obowiązkowo jest w niego wyposażony, a podzespół ten znajdować się może w piaście lub być silnikiem centralnym – odpowiedni wariant wybiera się na podstawie tego, w jaki sposób ebike będzie użytkowany. Napęd elektryczny do roweru w postaci silnika centralnego jest droższy jednak sprawdzi się w dowolnych warunkach, silnik piastowy jest za to idealnym wyborem dla osób poszukujących wygodnego sposobu komunikacji w przestrzeniach miejskich.

Zestaw do konwersji roweru z baterią – wybór akumulatorów

W zestawie do konwersji roweru z baterią powinny znaleźć się akumulatory litowo-jonowe, które znane są z wielu innych urządzeń elektrycznych i elektronicznych takich jak laptopy czy też smartfony. Zestaw do konwersji roweru z baterią litowo-jonową dobrego producenta zapewnia bardzo ekonomiczne zużycie akumulatorów – najlepsze, spośród dostępnych na rynku, gwarantują około 800 cykli ładowania bez utraty pojemności wyjściowej. Niezależnie jednak od marki znajdującej się w zestawie baterii trzeba uważać na to by akumulator nie został narażony na głębokie rozładowanie (np. w wyniku zbyt niskiej temperatury przechowywania).

Dowiedz się również jak przerobić rower na elektryczny.

  • 28 products

  • Filtruj

    Filter

    Price